13 травня 2026 року здобувачі освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу відвідали екскурсію на території ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Під час екскурсії учасники мали нагоду розглянути різноманітні види рослин, ознайомитися з багатою ботанічною колекцією саду та дізнатися цікаві факти про рослинний світ. Захід відбувся в межах місячника, спрямованого на підтримку та збереження ментального здоров’я здобувачів освіти. Перебування на свіжому повітрі та естетичне сприйняття навколишнього середовища сприяють емоційному розвантаженню, зниженню рівня стресу та покращенню психологічного самопочуття. Такі екскурсії допомагають відновити внутрішній баланс, формують позитивне мислення та нагадують про важливість турботи не лише про фізичне, а й про психологічне здоров’я








