12 травня у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбувся виховний захід «Янголи життя», приурочений до Міжнародного дня медичної сестри. Директор коледжу, кандидат медичних наук Синенко Олена Анатоліївна привітала медичних сестер і братів зі святом, висловила щиру вдячність за їхню самовіддану працю, професіоналізм, милосердя та відданість обраній справі. До закладу завітали стейкхолдери: – головний позаштатний експерт за фахом «Сестринська справа», старша сестра медична консультативної поліклініки КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» Котельнікова Наталія Анатоліївна; – заступниця директора з питань медсестринства КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» Федорів Лілія Володимирівна; – заступниця головного лікаря з медсестринства КП «ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського» Сидоренко Ольга Костянтинівна. Гості привітали присутніх зі святом, наголосили на важливості професії медичної сестри та медичного брата, відзначили високий рівень підготовки здобувачів освіти коледжу й побажали майбутнім медикам професійного зростання, наснаги та мирного неба. Під час заходу учасники згадували медичних сестер і братів, які мужньо захищають Україну на передовій та допомагають у тилу. Пам’ять загиблих медиків вшанували хвилиною мовчання. Особливою окрасою свята став виступ артиста Полтавського симфонічного оркестру, мультиінструменталіста Дмитра Голобородова. Теплу атмосферу заходу створили творчі виступи здобувачів освіти 324 групи на чолі з куратором Сіліною Л. В. та танцювального колективу «Салюте». Щирі пісні та сценічні номери подарували присутнім незабутні емоції, піднесений настрій і почуття гордості за обрану професію. Слава Україні! Героям слава! #ПБМФК #співпраця #медики #стейкхолдери #пишаємося

Від cdpbmkp17212