Міжнародний день медичної сестри відзначається 12 травня, в день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтингейл. Вона є реформаторкою системи охорони здоров’я та засновницею першої школи для сестер милосердя. В Україні це свято почали відзначати з 1997 року. Саме цю дату ВООЗ вважає днем народження нової професії – медичної сестри. З нагоди свята в бібліотеці коледжу організовано книжкову виставку “Медсестринство- це мудрість і людяність, це величезна любов до людей”. Книги, що представлені, розкривають роль медичної сестри у зміцненні здоров’я, профілактиці захворювань та наданні психосоціальної допомоги хворим. Це турбота і ласка: здатність дарувати увагу тим, хто цього потребує. Робота медичної сестри – це щоденна боротьба за здоров’я та життя пацієнтів, що вимагає мудрого підходу та великого серця. Це постійна практика боротьби за здоров’я та життя пацієнтів