Здобувачі освіти 3 курсу сестринського відділення відвідали Комунальне підприємство “2-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”, де мали змогу ближче ознайомитися з особливостями роботи сучасного медичного закладу. Фахівці лікарні провели змістовну та пізнавальну екскурсію, під час якої продемонстрували сучасне обладнання та ознайомили з інноваційними підходами до відновлення пацієнтів. У ході відвідування здобувачі освіти мали можливість закріпити теоретичні знання на практиці, поставити запитання спеціалістам і отримати цінні фахові поради

Від cdpbmkp17212