26 квітня, у День вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, заступник директора з виховної роботи Чемісова Тетяна та голова Студентської ради Губачов Павло долучилися до пам’ятних заходів у Полтаві. Цього дня містяни зібралися біля пам’ятного знака, щоб віддати шану загиблим і вшанувати подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Відбулися молебень, мітинг-реквієм і покладання квітів – як символ вдячності, скорботи та незгасної пам’яті. Учасники заходу також мали змогу поспілкуватися з ліквідатором аварії Сергієм Козловим, почути його особисті спогади та відчути глибину цієї трагедії крізь призму людських доль. Пам’ятаємо. Вшановуємо. Не забуваємо

Від cdpbmkp17212