З нагоди вшанування однієї з найтрагічніших сторінок в історії України – Дня Чорнобильської трагедії – та з метою формування і розвитку патріотичного й екологічного виховання здобувачів освіти у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі було проведено захід-реквієм, присвячений 40-й річниці Чорнобильської катастрофи. Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання подвиг ліквідаторів та пам’ять мирних жителів, які постраждали від наслідків трагедії. Учасники також переглянули відеофільм «Чорнобильська трагедія – біда України», який допоміг глибше усвідомити масштаб катастрофи та її вплив на долі людей. Захід підготували здобувачі освіти 312 групи під керівництвом куратора Артемьєвої О. В. Чорнобильська трагедія назавжди залишиться болючим спогадом у серцях українців і важливим уроком для молодого покоління – про відповідальність, мужність і ціну людського життя




