23 травня 2024 року до Дня вшанування пам’яті жертв примусової депортації корінного населення Кримського півострова в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбувся перегляд та обговорення документального фільму режисера АхтемаСеїтаблаєва «Самоповернення в Крим». На заході побували здобувачі освіти 112 групи Полтавського базового медичного фахового коледжу разом з куратором групи Хрептак Наталією Вікторівною та провідним бібліотекарем Климко Ніною Анатоліївною.
Фільм «Самоповернення в Крим» – це не лише про трагічну сторінку історії, а й про стійкість, мужність та прагнення до свободи цілого народу. Ця стрічка є важливим уроком для всіх, хто цікавиться історією України та кримських татар, а також для тих, хто небайдужий до питань прав людини.
На заході була представлена виставка книг «Довга дорога додому», присвячена історії та культурі кримських татар. Це дало можливість здобувачам освіти більше дізнатися про цей унікальний народ та його багату спадщину.

Від cdpbmkp17212