17 квітня відбулася обласна студентська  науково-практична конференції «Позааудиторна робота здобувачів освіти – шлях до професійно-особистісного становлення майбутніх фахівців».

Здобувачі освіти медичних фахових коледжів Полтавської області – переможці І етапу гідно представили свої заклади освіти на обласному рівні за різними напрямами науково-пошукової роботи.

І місце отримали: Олена Жданюк, науковий керівник-Хорищенко Юлія Петрівна з науковою роботою «ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ НА МІКРОФЛОРУ ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ» (Кременчуцький медичний фаховий коледж імені В.І.Литвиненка) та Дар’я Попова, наукові керівники Дорогокупля Сергій Миколайович,Дорогокупля Алла Леонідівна з науковою роботою «ІСТОРІЯ І ТРАДИЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВКИ» (Кременчуцький медичний фаховий коледж імені В.І.Литвиненка).

ІІ місце : Анна Нестерова, науковий керівник к.псих.н. Чемісова Тетяна Сергіївна з науковою роботою «МЕТОДИКИ ВИЯВЛЕННЯ ТА КОРЕКЦІЇ ПОСТТРАВМАТИЧНОГО СТРЕСОВОГО РОЗЛАДУ У ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПЕРІОД 2022-2024-Х РОКІВ» (Полтавський базовий медичний фаховий коледж) та Наталія Литвиненко, науковий керівник Сухенко Тетяна Андріївна з науковою роботою «СУЧАСНИЙ СТАН ФІТОІНВАЗІЙ АДВЕНТИВНИХ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ЛУБЕНЩИНИ»(Лубенський медичний фаховий коледж).

ІІІ місце отримали: Валентина Лебедь, науковий керівник Гречка Любов Степанівна з науковою роботою «СУЧАСНІ СТІНОПИСИ УКРАЇНИ» (Полтавський базовий медичний фаховий коледж), Анастасія Пшеничко, науковий керівник Назаренко Ірина Олександрівна з науковою роботою ПЕСТИЦИДИ  ТА АГРОХІМІКАТИ В ДОМАШНЬОМУ ГОСПОДАРСТВІ (Лохвицький медичний фаховий коледж), Лук’яненко Дар’я , науковий керівник Леся Васильєва з науковою роботою «ПОШИРЕНІСТЬ ЦИРОЗУ ПЕЧІНКИ ЯК НАСЛІДОК ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ»(Полтавський базовий медичний фаховий коледж)

Бажаємо успіхів та творчого натхнення переможцям!!!

Від cdpbmkp17212