31 березня в коледжі відбулася звітно-виборча конференція органів студентського самоврядування.
Під час конференції було заслухано звіт голови Студентської ради коледжу Лоли Косімової про результати роботи Студентської ради за 2022 рік.
Також у ході конференції відбулися вибори голови, заступника та нового складу Студентської ради закладу освіти. Серед кандидатів на посаду голови Студентської ради коледжу були: Анкірська Софія, здобувачка освіти відділення «Лікувальна справа» та Кузнецова Карина здобувачка освіти відділення «Сестринська справа»
Після представлення кандидатами своїх передвиборчих програм відбулося відкрите голосування, за результатами якого головою Студентської ради коледжу обрано Кузнецову Карину.
Після підведення підсумків заступник директора з виховної роботи Тетяна Чемісова та завідуюча відділенням лікувальної справи Людмила Редченко привітали новообраний склад Студентської ради коледжу та побажали терпіння і наполегливості в роботі. Запевнили, що адміністрація коледжу завжди відкрита до співпраці та готова підтримувати ініціативи органів студентського самоврядування.

Від cdpbmkp17212