Традиційно на початку березня готують низку заходів до Кобзаревих днів. І щоразу це випробування на креативність та інтерес.
У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі ще в кінці січня була проведена Шевченкознавча вікторина. Серед гуртківців “Рідне слово” – “Освікторія”.
Здобувачка освіти 2 курсу Пильгук Олеся взяла участь у III обласному етапі Xlll Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Полтавській області і зайняла III місце (викладач Гречка Л. С.). 04 січня відбувся наступний етап конкурсу. Цього разу роботу відправлено до Києва. Результати ще невідомі. Щиро вітаємо Олесю та бажаємо перемоги, здійснення всіх мрій та бажань.
Першокурсники та другокурсники мали можливість у Шевченківські березневі дні уявити себе креативними директорами туристичного агентства і створити власну уявну мапу “Шевченко і Полтавщина”, адже на основі різних матеріалів та атласів “Місцями Кобзаря” можна провести туриста життєвим шляхом класика.
А завершили вивчення творчого шляху участю у Всеукраїнському конкурсі есе “Мій Шевченко”, який проводить Громадська організація “Інноваційні обрії України”.

Від cdpbmkp17212