З метою зацікавлення здобувачів освіти, підвищення рівня їх навчальних досягнень, привернення уваги до екологічних проблем та пошуку
можливих шляхів їх вирішення в Полтавському базовому медичному фаховому коледжі проведено предметний тиждень з біології та екології. Позакласна робота з предмету є надзвичайно важливою і невід’ємною частиною всієї освітньої діяльності, яка стимулює до активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел студентами. В сучасних складних та тривожних умовах проведення різноманітних заходів виявилось ще й потужним інструментом в покращенні емоційного стану здобувачів освіти, привернення їхньої уваги до краси і пробудження природи, поштовхом до розвитку творчих здібностей та навичок.
В рамках декадника проведено круглий стіл гуртка «Основи біології» на тему «Енергозбереження – альтернативні джерела енергії». У засіданні прийняли участь студенти 111 групи. Здобувачі освіти підготували доповіді на такі актуальні теми, як «Переваги сонячних батарей», «Гідроенергетика в сучасному житті суспільства», «Актуальні поради щодо енергозбереження вдома». Під час засідання учасники висвітлили свою думку саме про актуальність даного питання на сьогодні, про вагому роль енергозбереження у житті людства в цілому.
Також з метою патріотичного виховання та для кращого пізнання України учасники гуртка (студенти 112 групи) вивчили цікаві природні дива нашої країни та їх історію походження (гори Карпати, озеро Беристовате, озеро Світязь, Урицькі скелі).
Проведена робота протягом тижня була змістовною, творчою, корисною та цікавою.

Від cdpbmkp17212