Здобувачі освіти 112 групи Полтавського базового медичного фахового коледжу провели виховну годину «Крути: вогонь і кров» до Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди 105 річниці славнозвісної битви.


Бій під Крутами тривав близько шести годин, у ньому загинули від 70 до 100 бійців з української сторони. Втрати більшовицьких військ тоді сягнули 300 людей. Затримавши ворога на чотири дні, українські війська дали змогу укласти мир між урядом Української Народної Республіки і державами Четверного союзу. Перемовини закінчилися 9 лютого 1918 року підписанням Брестського мирного договору.
Провідним бібліотекарем коледжу підготовлено тематичну виставку, документи якої розкривають славні сторінки української історії про відважних і юних борців за незалежність нашої держави, сміливість та жертовність яких стала прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
Напередодні цієї трагічної дати, 27 січня, у Полтавському літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка пройшов культурно-освітній захід під назвою «Пам’ятай про Крути!» для учнів Полтавської гімназії № 18, студентів-практикантів ПУЕТ та волонтерів загону «Турбота» Полтавського базового медичного фахового коледжу.

Від cdpbmkp17212