З нагоди 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди – видатного філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога – у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі 05.12.22 року викладачем Гречкою Л. С. було проведено інформаційні хвилини “Світ Сковороди” ( для здобувачів освіти 112 групи) та “Із видимого пізнавай невидиме” (для 122 групи), на яких переглянуто офіційну айдентику національної компанії “Світ Сковороди”.
Відомо, що за 300 днів до святкування 300-річчя з дня народження видатного генія в інстаграмі з’явився його акаунт. Знайти 28-річного Грега (саме так Григорій Сковорода підписував свої листи) можна за спеціальним ніком.
Також було переглянуто віртуальну виставку художньої літератури про Сковороду, обговорено крилаті думки з трактатів та листів філософа, а його афоризми надихнули здобувачів освіти ще раз насолодитися переглядами буктрейлера “Григорій Сковорода – носій духовного коду українсткого народу”, виставки постерів “Сковорода АРТ”, виконати тест “Чи знаєте ви Сковороду”

Від cdpbmkp17212