3 грудня 2022 року волонтери загону «Турбота» та учасники студентської ради Полтавського базового медичного фахового коледжу долучилися до форуму волонтерів та волонтерок «Перемагаємо разом».
Учасники заходу заслухали цікаві доповіді Ольги Громової – волонтерки із м. Бар Вінницької області, яка створила гуманітарний штаб, активно допомагає військовим. Пригнала 37 авто, які доставила на передову, та здійснила більше 100 виїздів в зону бойових дій. Нагороджена орденом Пресвятої Богородиці; Артема Лоїка – реп-виконавця, засновника Волонтерського штабу Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”; Сергія Шабельника – директора студмістечка ПДАУ, голови ради аспірантів ПДАУ, координатору місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб ПДАУ.
Волонтери загону «Турбота» відвідали локацію з юридичних аспектів волонтерської діяльності від Дар’ї Маліннікової та Дмитра Піддубного, юристів ГО «Інститут Аналітики та адвокації», адвокатів Адвокатського об’єднання «Маліннікова, Курбала та партнери»; психологічний лекторій про відновлення та резильєнтність від Наталії Супруненко, начальника Центру психічного здоров‘я КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР», психолога вищої категорії; медичну локацію «Короткий курс з F.AID» від парамедиків британського проєкту UK Med.
Дякуємо організаторам за цікавий та корисний форум!

Від cdpbmkp17212