1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У Полтавському базовому медичному фаховому коледжі проведено комплекс заходів, направлених на протидію поширенню ВІЛ-інфекції СНІДу.
Керівник 211 групи Могила Віта провела відкриту виховну годину «Обери життя». З метою подолання страхів щодо інфікування особлива увага приділялася питанням «Шляхи передачі», «Профілактика» та «Міфи».


Керівниками груп лікувального та сестринського відділення організовано перегляд відеоматеріалів з подальшими обговоренням.


Учасники навчально-наукової комісії студентського самоврядування підготували тематичні плакати «Наше життя в наших руках».


Провідний бібліотекар коледжу Ковтун Ірина ознайомила здобувачів освіти з виставкою літератури «СНІД – чума ХХІ століття».


Викладачі коледжу та здобувачі освіти долучилися до Міжнародної дистанційної екологічної науково-практичної конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства». Екологічне виховання молоді, формування відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, надання необхідних знань, як для професійного розвитку, так і для життя загалом – це відповідальна та надихаюча місія.

Від cdpbmkp17212