29 листопада 2022 року у дистанційному форматі на базі Лубенського медичного фахового коледжу відбувся Калейдоскоп педагогічних ідей. У заході взяли участь медичні фахові коледжі Полтавської області. Під час заходу педагогічні працівники Лубенського медичного фахового коледжу провели відкриті заходи з метою обміну передовим педагогічним досвідом.
Викладач стоматологічних захворювань Лубенського медичного фахового коледжу Ольга Джаббарова провела відкрите теоретичне заняття на тему «Захворювання твердих тканин зуба. Лікування». У процесі проведення заняття викладач активно впроваджувала у навчально-виховний процес сучасні технології діджиталізації освіти, що сприяє формуванню у здобувачів освіти навичок обробки інформації, вмінню аналізувати міжпредметні зв’язки та в майбутньому застосовувати набуті знання в професійній діяльності.
Викладач інфектології Юлія Назаренко та методист відділень Наталія Вдовенко провели відкрите бінарне засідання гуртків інфектології та психології на тему «Пандемія ВІЛ-інфекції/СНІДу: медичні та психологічні аспекти проблеми». Суттєвим стимулом зацікавленості здобувачів освіти у подальшому професійному та кар’єрному зростанні є гурткова робота. Вона демонструє високий рівень навчання, який дозволяє здобувачам освіти набути навичок науково-дослідної роботи, аналізу і синтезу, узагальнення фактів для прийняття нових рішень. Результатом роботи гуртків стало виготовлення діаграм, схем, порівняльних таблиць, аналізу статистичних даних для навчальних аудиторій з клінічних дисциплін.
Методичні розробки занять та виховних заходів, доповіді викладачів будуть подані у інформаційно-методичних вісниках заходу та стануть в нагоді для педагогічних працівників, викладачів-початківців, аспірантів та здобувачів освіти.
Заступник директора з навчальної роботи Полтавського базового медичного фахового коледжу Наталія Вахненко, у підведенні підсумків заходу наголосила, що інформатизація навчально-виховного процесу повинна автоматизувати окремі види навчальної діяльності освітніх дисциплін, та забезпечити умови адаптації навчально-виховного процесу до глобалізації суспільства.

Від cdpbmkp17212