16 листопада 2022 року на базі Полтавського базового медичного фахового коледжу відбувся обласний освітній онлайн-івент «Мистецтво розставляти пріоритети у контексті обміну передовим педагогічним досвідом». Організатором. Координатором та модератором заходу стала базовий методист Наталія Романівна Єфименко. На заході були присутні керівники, заступники, методисти та педагогічні працівники медичних фахових коледжів Полтавської області.

Викладачі-методисти Сергій Громов, Алла Шаповал, Наталія Вдовенко, Алла Ніколенко ознайомили учасників конференції зі своїми педагогічними та методичними здобутками, надали викладачам-початківцям лайфхаки щодо організації навчально-виховної діяльності у дистанційному та змішаному форматі, розкрили особливості та переваги використання та впровадження технологій діджиталізації освітнього процесу. Методичні напрацювання викладачів-методистів медичних фахових коледжів Полтавської області будуть узагальнені у інформаційно-методичному збірнику конференції та будуть корисними для керівників та педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти.

Заступник директора з навчальної роботи Полтавського базового медичного фахового коледжу, Наталія Вахненко у підведенні підсумків заходу наголосила на необхідності дотримання рекомендацій МОН щодо організації безпечного освітнього середовища в закладах фахової передвищої освіти в період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Від cdpbmkp17212