26 жовтня 2022 року у дистанційному форматі на базі Лохвицького медичного фахового коледжу відбувся Калейдоскоп педагогічних ідей. У заході взяли участь медичні фахові коледжі Полтавської області. Під час заходу педагогічні працівники Лохвицького медичного фахового коледжу провели відкриті заходи з метою обміну передовим педагогічним досвідом.

Викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки Лохвицького медичного фахового коледжу В. О. Панченко провела відкрите теоретичне заняття на тему «Спостереження і догляд за пацієнтами з хворобами серцево-судинної системи. Пульс. Артеріальний тиск». Нестандартні форми роботи, перегляд презентацій, відеороликів сприяли формуванню соціокультурної компетенції здобувачів освіти, мотивували їх до вивчення клінічних дисциплін. Застосування ігрових методів роботи спонукало здобувачів освіти до невимушеного спілкування, обговорення теми заняття. Усі присутні відмітили високий рівень володіння викладачем навичками організації навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти, що сприяє  активізації та формуванню у них позитивної мотивації  до навчання.

 Викладач медичної психології С. Г. Лесик провела відкритий виховний захід на тему «Струни української душі», що був направлений на створення умов для формування людини-громадянина, для якої демократичне громадянське суспільство є осередком для розкриття її творчих можливостей, задоволення особистих та суспільних інтересів. Це може забезпечити система громадянської освіти, що має на меті підготовку молоді до активної участі в житті демократичного суспільства і формування її громадянської компетентності.

Методичні розробки занять та виховних заходів, доповіді викладачів будуть подані у інформаційно-методичних вісниках заходу № 200 та № 201 та будуть корисними для педагогічних працівників, викладачів-початківців, аспірантів та здобувачів освіти.

Директор Полтавського базового медичного фахового коледжу, кандидат медичних наук, Олена Анатоліївна Синенко, у підведенні підсумків заходу звернула увагу учасників, що важливим завданням у здійсненні навчально-виховного процесу здобувачів освіти у сучасних реаліях є не тільки надання їм грунтовних знань, вмінь та навичок, але й забезпечення сприятливої атмосфери й психологічного комфорту у закладах освіти.

Від cdpbmkp17212