З нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми в Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулася тематична виховна година. Керівник 422 групи Васильєва Леся спільно зі студентами обговорили про важливість протидії торгівлі людьми та особливості виїзду за кордон у період воєнного часу.
Здобувачі освіти наголосили на правилах, які слід запам’ятати:
1. Заздалегідь знайдіть та запишіть контактну інформацію посольства України.
2. Перед виїздом в іншу країну зареєструйтесь онлайн на сайті Міністерства закордонних справ України в системі ДРУГ http://friend.mfa.gov.ua.
3. Залишіть своїм рідним детальну інформацію про місце свого перебування: адресу, контактний телефон, копії паспорту та ін.
4. Підтримуйте зв’язок з рідними та близькими, повідомляйте зразу про зміну місця перебування.
5. Домовтеся заздалегідь з рідними про кодове слово, яке підкаже їм, що ви опинились у небезпечній ситуації.
6. Не віддавайте свої документи нікому, окрім працівників правоохоронних органів та прикордонної служби.
7. Не залишайте свій паспорт під заставу чи «для оформлення» додаткових документів.
8. Зробіть копії важливих документів та покладіть їх в надійне місце окремо від оригіналів.
Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0 800 505 501 зі стаціонарного телефону, 527 з мобільного. Всі дзвінки на ці номери у межах України безкоштовні.
Щоб перевірити свою обізнаність пропонуємо пройти цікавий онлайн квест з безпечного працевлаштування, створеного за підтримки Міжнародної організації з міграції та за фінансуванням Уряду Японії за посиланням: https://quest.stoptrafficking.org/start

Від cdpbmkp17212