Дорогі випускники! Шановні колеги та батьки!
Від імені викладацького складу прийміть найщиріші вітання з нагоди радісної і важливої події у Вашому житті – отримання диплому! Один рубіж подолано, проте пам’ятайте, що справжній фахівець постійно вдосконалюється професійно.
Ви показали неймовірну наполегливість та цілеспрямованість, продовживши навчання під час того, як світ захопила епідемія коронавірусу, а в країні почалася війна. Навіть у воєнний час Ви проявили неабияку моральну стійкість.
Ви завершили навчання під звуки сирен та вибухів на полі бою, у шпиталях, у волонтерських штабах – у кожного свій фронт і кожен важливий. Щира вдячність хлопцям та дівчатам – випускникам, які вступили до лав ЗСУ і зараз боронять нашу Батьківщину: хто на полі бою, хто в шпиталях. Пишаємося кожним випускником, Ви – теперішнє і майбутнє нашої держави, майбутнє медицини!
Щиро вітаю батьків випускників із визначною подією у житті дітей! Бажаю Вам радості й гордості від їхнього професійного зростання.
Висловлюю щиру вдячність викладачам та співробітникам Полтавського базового медичного фахового коледжу за частинку серця і душі, які Ви подарували для всіх випускників.
Пошановуємо випускників 2022 року, славимо Україну та дякуємо ЗСУ. Перемоги нам, миру та процвітання!
З повагою –
директор Полтавського базового
медичного фахового коледжу, кандидат медичних наук
Олена Синенко

Від cdpbmkp17212