8 червня 2022 року в Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулася виставка-огляд навчально-методичних матеріалів, підготовлених викладачами циклових комісій з основ медсестринства та клінічних дисциплін та загальноосвітніх, соціально-економічних та фундаментальних дисциплін, під час якої викладачі презентували свої методичні здобутки за 2021-2022 навчальний рік.
На виставці були представлені розробки занять, комплекти різнорівневих завдань для самостійної роботи здобувачів освіти, тематичні тести для оцінювання рівня набутих знань та вмінь, набори дидактичних матеріалів з навчальних тем, методичні рекомендації з підготовки здобувачів освіти до іспитів та заліків.
Педагоги продемонстрували вміння конструювати заняття на основі компетентнісного підходу, встановлювати міжпредметні зв’язки, створювати сучасний дидактичний матеріал з використанням інноваційних технологій діджиталізації освіти, якісні зразки електронних презентацій у вигляді опорних схем, таблиць. Викладачі Полтавського базового медичного фахового коледжу презентували роботи, які брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар-2022», створені веб-сайти, укладені навчально-методичні посібники, підготовлені навчальні відеоролики. Кращі матеріали будуть представлені у віртуальному методичному кабінеті нашого закладу освіти.
Підсумовуючи роботу, Олена Синенко, директор закладу освіти, кандидат медичних наук, подякувала всім учасникам за плідну роботу та вручила авторам кращих методичних напрацювань подяки за високі професійні досягнення.

 

Від cdpbmkp17212