Київський університет імені Бориса Грінченка спільно з Департаментом молоді та спорту, Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка, Національною академією внутрішніх справ, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, Національною академією образотворчого мистецтва та архітектури, Національним академічним оркестром народних інструментів України з метою підтримки творчого потенціалу юних талановитих українців у непростих умовах воєнного лихоліття, збереження культурного коду нації, заохочення молоді до патріотичної творчої діяльності започаткували Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє». Фестиваль-конкурс проводиться онлайн для молоді віком від 14 до 30 років.
Фестиваль-конкурс “Народ-герой героїв появляє” проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:
– Образотворче мистецтво;
– Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла;
– Фотомистецтво;
– Вокальне мистецтво;
– Хорове мистецтво;
– Інструментальне виконавство;
– Хореографічне мистецтво;
– Театральне мистецтво;
– Літературна творчість;
– Художнє слово;
– Дизайн;
– Журналістика;
– Медіамистецтво.
Запрошуємо Вас активно долучитись до фестивалю-конкурсу. Реєстрація робіт відбудеться з 1 по 23 червня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/G291oq64dWcmT7Kg9
Фестиваль – конкурс буде проводитись в форматі онлайн. Визначення переможців фестивалю та нагородження відбудеться 27 червня 2022 року.
Афіша, інформаційний лист, сайт: сpf.kubg.edu.ua фестивалю-конкурсу додається.
Додаткову інформацію можна дізнатись, написавши на електронну адресу: l.bizhyk@kubg.edu.ua , або за телефоном 067 – 424 – 30 – 40 Людмила Біжик.

Інформаційний лист фестиваль-конкурсу Народ-герой героїв появляє

Від cdpbmkp17212