Науково-дослідницька та культурно-масова робота здобувачів освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу є невід’ємною складовою діяльності закладу і важливим етапом у підготовці кваліфікованих кадрів. Вона сприяє розширенню загального та професійного світогляду.
Вітаємо наших активних учасників:
Єфименка Артема – студента 311 групи за участь у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (подяка); виступ на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у загальноосвітній школі» (сертифікат). За успішне проходження курсів «Цифрові навички для медиків», «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю», «Культура толерантності: як побудувати суспільство, корисне для всіх» «Громадський активізм: без пошкоджень та проваджень», «Здорове спілкування» та вебінару «Оновлення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн» студент має сертифікати.
Кузнецову Карину – студентку 222 групи за активну участь у Всеукраїнських конкурсах: «Зимові свята в традиціях нашого народу», «Брендбук: як бренди стають впізнаваними», «Думай і дивись як фотограф», «День Соборності України», «Безпечний Інтернет 2.0», «Жінки в науці», «Україна починається з тебе», «#Stop fake», «Захисники і захисниці України» (дипломи І ступеня).
Анкірську Софію – студентку 212 групи, яка здобула ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта 2021-2022».
Глухову Тетяну – студентку 121 групи за ІІ місце ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики освітньої платформи «На урок».
Пильгук Олесю – студентку 112 групи за участь у Міжнародній науково-практичній «Сучасні тенденції розвитку науки та освіти в умовах євроінтеграції».
Романову Анастасію – студентку 311 групи за успішне проходження курсу «Англійська для початківців. Elementary level A1-A2».
Колодько Анастасію – студентку 222 групи за активну участь у Всеукраїнських конкурсах: “Ми з України” і “Школа рятівника: перша допомога”.
Завершили курс через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus «Психологія стресу та способи боротьби з ним» – Іващенко Юрій, Косімова Лола, Пляченко Світлана, Мелещеня Віра, Барабош Августа – студенти 311 групи, Анкірська Софія – студентка 212 групи, Кузнецова Карина, Колодько Анастасія – студентка 222 групи, Литвин Анастасія, Литвин Катерина – студентки 321 групи.

Від cdpbmkp17212