У рамках Тижня охорони праці у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулися заходи для привернення уваги до питань охорони здоров᾿я і безпеки життєдіяльності здобувачів освіти та працівників, підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях та під час навчально-виховного процесу в умовах війни.
Керівниками груп лікувального та сестринського відділення протягом тижня проведені виховні години, лекторії та бесіди на тему «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».
Так, куратор 411 групи Кулай Н. І. наголосила здобувачам освіти на тому, що позитивна культура безпеки необхідна для того, щоб медичні працівники почувалися комфортно на робочому місці, вчасно повідомляли про можливі ризики та небезпеки, були забезпечені ЗІЗ та відчували підтримку на законодавчому рівні.

Керівники 121, 122, 221, 211 та 224 груп Лук’яненко М. М., Власова Т. Л., Козіна Н. М., Коростиленко Л. П. та Сакевич В. І. провели для студентів засідання круглого столу та наголосили на актуальності проблеми збереження життя і здоров’я під час виконання виробничих обов’язків.

Куратор 112 групи Дорогейко Л. І. наголосила на особливостях безпечних умов праці медичного працівника.

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці студенти 214 групи разом із викладачем культурології та керiвником групи Дворнік С. І. у дистанційному форматі провели конференцiю щодо питання формування позитивної культури безпеки та здоров’я. Учасники заходу розглянули фактори, що негативно впливають на здоров’я людини, шляхи усунення їх дії, створення безпечних умов життєдіяльності, гармонійного розвитку особистості. Вiдеоматеріали «Поведінка під час воєнного стану» спонукали здобувачів освіти до обговорення алгоритму дії в незвичайній ситуації, привернули увагу на вплив психофізіологічних особливостей людини на формування й безпеки, методику надання першої медичної допомоги в екстремальній ситуації собі та потерпілим.

Студенти 111 групи спільно з куратором Могилою В. І. підготували конференцію, присвячену Всесвітньому дню охорони праці. Мазанько Богдана ознайомила присутніх із структурою та функціями культури. Кисла Анна розповіла про фактори ризику для здоров’я людини, а Гаркавенко Іван звернув увагу на мотивацію, досвід та самовдосконалення особистості.
Оглезнева Ю. Г. провела дискусію зі студентами 312 групи та зауважила, що наявність надійної системи охорони праці включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.


Інженер з охорони праці Шелехова Л. В. ознайомила співробітників коледжу з нормативно-правовими актами, що регулюють питання охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Від cdpbmkp17212