Викладачі та здобувачі освіти Полтавського базового медичного фахового коледжу активно працюють у напрямку гурткової роботи.
Викладач внутрішньої медицини, керівник гуртка «Рецепти здоров’я» Кулай Н. І. та провела засідання гуртка в дистанційному форматі на платформі Zoom. Для перегляду гуртківцям були запропоновані відеофільми: «Питання коронарографії та стенування». Були розглянуті питання причин зниження імунітету у дітей. Обговорили тему науково-дослідницької роботи на тему: «Порівняльна характеристика захворюваності на коронавірусну інфекцію серед вакцинованих і невакцинованих студентів Полтавського базового медичного фахового коледжу».
Керівник гуртка «Хірургія» Козіна Н. М. ознайомила студентів з актуальними боротьби з інфекційними захворюваннями та переглянули відеофрагмент: «Туберкульоз – найдревніша інфекційна хвороба».
Протягом квітня відбулось засідання гуртка «Основи медсестринства», керівником якого є Шкурба Т. О. Гуртківці презентували свої доповіді щодо напрямків збереження здоров’я людини.
У рамках декадника з дисциплін «Оториноларингологія», «Внутрішня медицина», «Невідкладні стани у внутрішній медицині». Здобувачі освіти дискутували на теми:
1. «Захворювання ендокринної системи».
2. «Діагностика захворювань внутрішніх органів».
3. «Бережемо слух з молоду».

Від cdpbmkp17212