Останнім часом, у період відродження національної свідомості, предметом особливої зацікавленості стали найрізноманітніші відомості про природу своєї Батьківщини. Одним із шляхів поглиблення національної свідомості, пожвавлення пізнавальної активності здобувачів освіти є активні форми навчання і самостійна творча робота. Активізація пізнавальної діяльності може здійснюватися не тільки під час навчального процесу, а й в позаурочний час. Такі заходи – це інтеграція науки і творчості, які сприяють розвитку інтересу до біології, екології, вчать розглядати довкілля з наукової точки зору, цінувати красу та гармонію.
З метою формування екологічного світогляду та в рамках предметного декадника було проведено конкурс стіннівок на тему: «Збережемо природу разом». Активну участь у заході взяли студенти 111 та 112 груп.
Під час відеоконференції учасники продемонстрували та охарактеризували свої роботи. По закінченню виступів шляхом обговорення та голосування було вирішено, що в цьому конкурсі перемогла дружба.

Від cdpbmkp17212