15 лютого ми з особливою повагою вшановуємо наших земляків, які мужньо пройшли через пекло Афганістану, брали участь в наданні інтернаціональної допомоги щодо підтримки миру й безпеки на території інших держав.
Ми пишаємося тим, що воїни-інтернаціоналісти виконали обов’язок перед державою. Їхні патріотизм і мужність завжди були прикладом для майбутніх медичних працівників
Минають роки… Однак ніколи не стихне біль усіх, хто втратив найдорожчих, рідних і близьких. Згадуємо з болем в серці нашого випускника Полтавського медичного училища Олега Срібного.
Під час навчання Олег активно долучався до всіх суспільно-політичних і спортивно-масових заходів, проявляв глибокий інтерес до своєї майбутньої професії, захоплювався терапією, хірургією та у вільний від навчання час працював у першій міській клінічній лікарні на посаді медичного брата, де користувався авторитетом серед лікарів, пацієнтів, а також серед одногрупників та викладачів.
Шанують пам’ять про молодшого сержанта Срібного Олега Григоровича викладачі та студенти Полтавського базового медичного фахового коледжу. В закладі проходять тематичні вечори пам’яті героя, кураторські години та виставки літератури.
Пам’ятаємо ж завжди про тих, хто недоспівав пісню молодого життя, яке обірвалося на ратному полі Афганістану.

Від cdpbmkp17212