День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для студентів І курсу лікувального та сестринського відділення Полтавського базового медичного фахового коледжу було організовано конкурсно-розважальний захід «Happy Valentine’s Day».


Учасники виконували цікаві логічні завдання, розвіювали міфи про особливості відзначення свята та розвивали свої творчі здібності, виконуючи конкурсні вправи. Журі заходу відзначило найактивніших гравців – Тесленка Данііла, Мостового Любомира, Кошмак Анастасію, Литвина Іллю, Непораду Валерію та Кошового Віталія.


Студенти 311 групи під керівництвом Корнет А. В. підготували літературно-мистецький захід «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова». На початку заходу студенти розповіли про історію виникнення одного з найулюбленіших свят дорослих і дітей, про традиції його святкування в різних країнах світу. Студенти декламували вірші, цитували слова відомих поетів та долучилися до онлайн-флешмобу з виготовлення валентинки.

Від cdpbmkp17212