10 лютого у рамках заходу «Зустріч з успішною людиною» відбулася унікальна онлайн-зустріч з лікарем ХXVI Української антарктичної експедиції Андрієм Хитрим.
Відеоконференція зі станції «Академік Вернадський» була щирою, теплою та в особливій атмосфері. Паралельно зі спілкуванням учасники конференції мали змогу споглядати краєвиди Антарктиди в реальному часі.
Андрій розповідав про цікаві історичні факти виникнення та розвитку станції «Академік Вернадський», напрямки дослідницької роботи, яку проводять науковці, основні завдання медичного працівника на станції.
Протягом тижня студенти та викладачі реєстрували свої питання, які при зустрічі були озвучені лікарю. Запитання були різноманітні, які стосувалися адаптації організму до нових умов, досвіду роботи лікаря на станції, природно-кліматичної ситуації, конкурсного відбору до експедиції, особливостей дозвілля науковців. Андрій Хитрий щиро та невимушено відповідав, а по завершенню заходу надав цінні та важливі настанови для майбутніх медичних працівників.
Адміністрація Полтавського базового медичного фахового коледжу запросила Андрія Хитрого завітати до закладу особисто після завершення експедиції.
Висловлюємо щиру вдячність за чудову та особливу зустріч лікарю Андрію Хитрому та колективу станції «Академік Вернадський».

Від cdpbmkp17212