Викладачі та студенти Полтавського базового медичного фахового коледжу активно працюють у напрямку гурткової роботи.
У січні відбулось засідання гуртка «Основи медсестринства», керівником якого є Шкурба Т. О. Гуртківці визначились з проблемою та напрямком роботи, обговорили тему науково-пошукової роботи, яку будуть представляти на конкурсі «Я – майбутній фахівець».


Викладач внутрішньої медицини, керівник гуртка «Рецепти здоров’я» Кулай Н. І. провела засідання гуртка в дистанційному форматі на платформі Zoom. Тематика гуртка присвячена дослідженню однієї із найактуальніших медичних і соціальних проблем сьогодення – артеріальній гіпертензії. Здобувачі освіти розглянули причини розвитку артеріальної гіпертензії, органи-мішені гіпертонічної хвороби, основні методи діагностики, лікування та профілактики, дискутували про чинники ризику гіпертонічної хвороби.
На засіданні гуртка «Акушерство та гінекологія», керівником якого є Роненко К. В., розглянули тему «Аномальні маткові кровотечі в жінок різного віку: сучасні погляди на етіопатогенез, діагностику та лікування». Були визначені та опрацьовані питання щодо підготовки науково-дослідницької роботи.


Керівник гуртка «Хірургія» Козіна Н. М. ознайомила студентів з актуальними питаннями сучасної медицини «Успіхи та актуальні проблеми трансплантації і донорства органів в Україні». Під час засідання гуртківці розглянули та обговорили виступи науковців ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Успіхи та актуальні проблеми трансплантації і донорства органів в Україні».

Від cdpbmkp17212