Запрошуємо до Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій “Що для мене Україна”, приурочений до 30-ї річниці Незалежності України. Захід проводиться з метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціальновагомої діяльності. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Конкурс проходить на території України з 12 липня по 10 вересня 2021 року.

Основні етапи конкурсу:

Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про Конкурс (до 16 липня 2021 року);

Другий – прийом конкурсних робіт (з 16 липня до 13 серпня 2021 року включно);

Третій – оцінювання конкурсних робіт Журі Конкурсу, визначення та урочисте нагородження переможців, проведення виставки конкурсних робіт (до 31серпня 2021 року).

Четвертий – направлення дипломів та подарунків переможцям засобом поштового зв’язку (до 10 вересня 2021 року).

За вмотивованим рішенням Голови організаційного комітету, строки Конкурсу можуть бути змінені чи частково перенесені, враховуючи санітарно-епідеміологічну ситуацію в державі. Детальнішу інформацію про умови участі у Конкурсі можна отримати за посиланням:

https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter.

Додаток до 5215-03.02.18

Від cdpbmkp17212