1 червня 2021 року відповідно до Плану роботи викладачів Полтавського базового медичного фахового коледжу відбулося засідання Школи педагогічної майстерності «Сучасний урок в умовах діджиталізації освітнього процесу», яке провела методист Загорулько Г.А.
Засідання було спрямовано на застосування сучасних освітніх технологій навчання на різних етапах уроку, на застосування активних форм і методів, використання нетрадиційних форм навчання.
Під час семінару-практикуму увагу присутніх було акцентовано на актуальності обраної теми, оскільки інформаційні технології є невід’ємною частиною сучасного світу, адже нині якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. Творчий підхід до занять з використанням інформаційних технологій робить освітній процес більш цікавим, сучасним і сприяє покращенню якості знань здобувачів освіти. Тож викладачу необхідно постійно вдосконалюватись паралельно з основною діяльністю.

Від cdpbmkp17212