Запрошуємо садити насіння соняшників сорту «Богдан Гаврилишин» та розповідати про те, в чому кожен є відповідальним і чому відповідальність має бути невід’ємною складовою нашого життя. Минулого року 1800 осіб долучилися до ініціативи і висадили 10 тис. соняхів по всій Україні та за її межами.
#bh15 – це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році. Богдан Гаврилишин – видатний українець, економіст, громадський діяч, меценат, колишній член Римського клубу, радник урядів різних країн світу, засновник Всесвітнього економічного форуму в Давосі; вкладав у розвиток української молоді заснувавши програму «Молодь змінить Україну». Зараз його справу продовжує Фонд родини Богдана Гаврилишина.

Щоб долучитися до Марафону відповідальності, потрібно:

Крок 1.

Роздобудьте насіння соняшника. Відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас! Якщо ж бажаєте посадити соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, напишіть або зателефонуйте нам, ми надамо насіння.

Крок 2.

Посадіть впродовж травня – початку червня насіння соняха на території навчального закладу та зробіть фото. Доглядайте за своїми рослинами, утримуйте ґрунт вологим та через деякий час побачите, як зійде нове життя!

Крок 3.

Оберіть пункт Декларації відповідальності людини, який вам найбільш близький, та розкажіть в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають вас своїми відповідальними діями. Тегайте їх та Фонд родини Богдана Гаврилишина (ми у Facebook, Instagram та Twitter), додайте хештеги #дію_відповідально, #МарафонВідповідальності, #bh15, Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії.

Крім того, радимо до перегляду та ознайомлення мотиваційний документальний фільм про Богдана Гаврилишина «Місія Свобода» https://www.youtube.com/watch?v=-gtonqrnN54.

Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина У Полтавській області, Юлія Городчаніна.
Тел. (095)122 9644.

Від cdpbmkp17212