Вельмишановні медичні сестри!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичної сестри!
Із далеких часів Флоренс Найтінгел і до сьогодні Ваша праця залишається взірцем людяності, доброзичливості, самопожертви.
Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, особливо за останній рік, коли ми особливо чітко розуміємо, що життя людини, її здоров’я – найважливіші цінності для кожного.
Ваша професія – це копітка, шляхетна місія, яка вимагає високої фаховості, терпіння, відповідальності та співпереживання. Приємно відзначити, що всі ці риси властиві медичним сестрам нашої області.
Низький уклін за Вашу невтомну працю та добрі серця! Велика вдячність ветеранам медсестринства, які щиро діляться знаннями і досвідом із молодими спеціалістами, випускниками Полтавського базового медичного фахового коледжу, які гідно справляються з обов’язками цієї нелегкої професії.
Нехай Бог сторицею віддячить Вам за таку потрібну людям працю. Бажаю всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя! Хай Ваш шлях в медицині буде супроводжуватися подякою та повагою пацієнтів, перемогами, успіхами.

З повагою –
директор Полтавського базового
медичного фахового коледжу, кандидат медичних наук
Олена Синенко

Від cdpbmkp17212