18 березня 2021 року відбулося відкрите засідання гуртка  англійської мови на тему «Florence Nightingale» під керівництвом викладача Любич Т.Я.

На засіданні розглядали життєвий і професійний досвід британської реформаторки сестринської справи, засновниці  першої школи медичних сестер, письменниці, феміністки, громадської діячки. Фло́ренс Найтінге́йл була організаторкою і керівницею загону санітарок під час Кримської війни 1853–1856 років.  До дня народження  Фло́ренс приурочено Міжнародний день медичної сестри.

Викладач продемонструвала мультимедійну презентацію, різноманітні форми і методи інтерактивної роботи, участь у якій брали всі гуртківці. Велике значення мала виховна спрямованість засідання, оскільки була надана інформація про українських медичних сестер,  які отримали медаль Фло́ренс Найтінге́йл у 2018 році за мужність при виконанні свого професійного обов’язку під час військових дій та озброєних конфліктів. Студенти вивчили та декламували  вірші англійських авторів про роботу медичної сестри. В кінці засідання було проведено тест на розуміння  отриманої інформації, який студенти успішно склали.

Відкрите засідання було проведено на високому методичному і професійному рівні та заслуговує на схвальні відгуки колег.

Від cdpbmkp17212