25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – однієї з центральних постатей в історії національної культури.
З цієї нагоди відбулося інтегроване заняття психології та української літератури. Аналізуючи ідейно-художній зміст вивчених творів, студенти показали вміння грамотно висловлювати та відстоювати власні думки, порівнювати образи, узагальнювати та робити висновки про психологічний портрет героїв та особливості їхнього темпераменту. Також студенти працювали в групах, характеризували психологічні якості Лесі Українки як особистості. Маючи гарно розвинене образне мислення, оригінально підійшли до виконання завдань.
Для творчих, активних і спраглих нових перемог юних художників відбувся конкурс “Краща ілюстрація до творів Лесі Українки”
Свої роботи до драми-феєрії “Лісова пісня” , твору “Бояриня” представили
Єлизавета Пашко (1місце, група 221), малюнок до поезії “Лелія” – Зубенко Оксана (2 місце, група 112), до твору “Конвалія ” – Чуб Єлизавета (3 місце, група 112), до поезії “Конвалія” – Спінжар Надія (4 місце, група 112).

У бібліотеці Полтавського базового медичного фахового коледжу представлена виставка літератури, приурочена ювілею поетеси.

Від cdpbmkp17212