21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З метою гідного вшанування мужності учасників, які відстоювали права людини, європейське майбутнє України, а також ідеали свободи та справедливості, у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі було проведено комплекс заходів.
19 листопада відбулась відкрита виховна година «Вільні творити майбутнє», яку підготувала Іванчук О. Є. зі студентами 422 групи. На заході звучали пісні, студенти декламували поетичні твори, обговорювали відеоролики про трагічні події української революції.

Наприкінці заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героя, який загинув під час антитерористичної операції на Сході країни, випускника Полтавського базового медичного фахового коледжу Олега Степановича Бокоча, який віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави, її благополуччя, за наше мирне майбутнє.

Студенти власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру та свободи.


Керівники груп провели уроки звитяги та виховні бесіди «Україна: шлях до свободи». Бібліотекарями коледжу була оформлена тематична виставка «День Гідності та Свободи», на якій представлені видання, що висвітлюють героїчні події Майдану, патріотизм і мужність українців.

Від cdpbmkp17212