Усі викладачі циклової методичної комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін з перших днів карантину налагодили зв’язок зі студентами своїх груп та почали здійснювати навчальний процес у дистанційній формі. Дистанційне навчання проводиться різними способами: за допомогою месенджерів Viber та Telegram, а також електронної пошти. Викладачі циклу у своїй роботі використовують також освітню платформу Moodle. Для проведення дистанційного навчання ця платформа зручна як для викладачів, так і для студентів, адже студент може не лише дізнатися оцінку, яку поставив викладач, а й отримати коментарі та роз̍ яснення щодо виконання завдання.
Викладачі намагаються зацікавити та активізувати студентів, пропонуючи нові методи вивчення тієї чи іншої дисципліни. Так, наприклад, студентів зацікавив новий метод вивчення української літератури, запропонований викладачем Каленіченко С.В. Це перегляд онлайн-зустрічі зі сучасними письменниками. Цей матеріал знаходиться на сайтах «Літкур̍ єр», «Книжковий форум», «Видавництво Старого Лева». Переглянувши відео, студенти пишуть відгук, визначають секрети успіху письменника, про які дізналися з сюжету, відкривають для себе нові твори та аналізують їх.
Для підготовки до ДПА з української мови у формі ЗНО студенти проходять онлайн-тести, переглядають відеоуроки, працюють з різними платформами.
Викладачі іноземної мови ретельно готують завдання, використовуючи онлайн-підручники, освітній портал «На урок», відеоконтент «You Tube». Ці завдання містять як лексичні, так і граматичні вправи, тести на перевірку знань студентів. Найбільш цікавими для студентів є творчі завдання за професійним спрямуванням, для виконання яких вони використовують свій практичний досвід. Наприклад, написання розповідей на тему «Робота медичної сестри у хірургічному відділенні», «Робота медичної сестри у кардіологічному відділенні» тощо.
Викладачі соціально-економічних дисциплін у своїй роботі використовують різноманітні форми та методи. Це написання есе, складання кросвордів, підготовка презентацій, повідомлень, письмових міркувань. Зі студентами других курсів проводиться систематично підготовка до ДПА з історії України у формі ЗНО.
Викладачі циклу займаються також підвищенням свого науково-педагогічного рівня, беручи участь у різних онлайн-курсах.

Від cdpbmkp17212