Всі викладачі ЦМК терапевтичних дисциплін активно продовжують навчальний процес згідно розкладу у різних формах дистанційного навчання.

Так, наприклад, викладач Кулай Н.І., голова циклової комісії терапевтичних дисциплін, для вивчення медсестринства у внутрішній медицині для комунікації із студентами використовує Вайбер та електронну пошту. Платформа дистанційного навчання Moodle використовується для надання інформації із нової теми та контролю знань студентів у вигляді тестів із кожної теми. Найкращий засіб для проведення консультацій, на думку викладача, це платформа Zoom, де за допомогою живого спілкування вирішуються найбільш актуальні питання.

Кулай Н.І. вважає , що найзручнішою платформою для дистанційного навчання є Мооdle, так як це є значна економія часу для викладача та студента. Студент може самостійно знайти весь завантажений теоретичний матеріал, перевірити свої знання і отримати оцінку з кожної теми. Як голова ЦМК терапевтичних дисциплін Кулай Н.І. намагається допомогти кожному члену ЦМК у впровадженні сучасних  технологій навчання, а також консультує членів інших циклових комісій нашого коледжу.

Від cdpbmkp17212