Під час дистанційного навчання, на карантині, не потрібно забувати про такий предмет як фізична культура та виховання. Саме цей предмет, за рахунок правильно підібраних фізичних вправ, допоможе студентові зміцнити імунітет.

Наш коледж, під час карантину, активно використовує освітню платформу MOODLE. На ній, вчителі фізичного виховання та культури, розміщують важливу інформацію для студентів та надають домашнє завдання.

Домашнє завдання надається у формі онлайн тестів на платформах « На Урок» та « Всеосвіта», що дає можливість оцінити роботу студента.

Кожен студент бачить свій результат і одразу може виконати роботу над помилками, що покращує засвоєння матеріалу.

Викладач може бачити результати кожного студента, їх помилки та час, затрачений на виконання завдання, що дає можливість статистично оцінити досягнення кожного студента і курсу в цілому.

Було проведено за цей період вже чотири онлайн тести, результати яких будуть впливати на загальний бал.

Студенти отримують комплекси вправ, які повинні виконувати самостійно, дотримуючись правил техніки безпеки, за відсутності поганого самопочуття ( висока температура, тиск та інше).

Зворотнім зв’язком від студентів є надання, викладачеві, відео-/фотозвіт на улюблену вправу.

Долучившись до Всеукраїнської школи онлайн, студенти виконують руханку згідно розкладу.

Викладачі активно проводять відеоуроки, використовуючи різноманітні додатки, такі як: Viber, Skype, Zoom та інші. Допомагаючи студентам у виконанні творчих робіт, опануванні правильної термінології опису вправ, тощо.

 

Від cdpbmkp17212