Започаткований він 20 грудня 2013 року шістдесят восьмою сесією Генеральної Асамблеї ООН. Нагадаємо, що саме 3 березня 1973 року було прийнято Конвенцію, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни. У відповідній резолюції з цього приводу зазначається про цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.
Під міжнародною охороною на сьогодні перебуває близько 5600 видів тварин і 30 тисяч видів рослин. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна.

Для студентів перших курсів проведено екологічне заняття, яке мало на меті нагадати про необхідність активізації боротьби зі злочинами проти дикої природи, привернути увагу до проблеми браконьєрства, що має далекосяжні екологічні, економічні та соціальні наслідки.

Протягом грудня 2019 – лютого 2020 року відбулася Всеукраїнська інтернет-олімпіада Українського освітнього онлайн-порталу «На Урок». Студенти першого курсу взяли активну участь та отримали призові місця. Диплом І ступеня здобув Нікіта Соколянський, диплом ІІ ступеня – Лола Косімова, Анастасія Чумак, Поліна Ленець, Дар’я Крижановська, Пляченко Світлана, диплом ІІІ ступеня – Артем Єфименко, Денис Поляков та Юрій Іващенко.

Від cdpbmkp17212