10 вересня 2019 року в актовому залі коледжу відбулося справжнє свято – «Портрет студентів 111 групи»

Барабаш Августа, Поляков Денис, Поляков Микита разом із Шостак Олександрою представляли своїх одногрупників, які вразили глядачів своїми талантами та досягненнями.

Присутні поринули в ліричний світ авторських творів Єфименка Артема та Романової Анастасії, а Середа Альона повернула всіх у шекспірівські часи, продекламувавши сонет мовою оригіналу.

Світлана Пляченко представила свої роботи в техніці канзаші та бісероплетінні, а також виразно прочитала гумореску. Іващенко Юрій, Жовтенко Михайло, Дудник Олександр та Соколовський Нікіта вразили акторською майстерністю, а Косімова Лола  та Томко Кристина  – чудовою хореографією.  Зачарувала глядачів своїм ніжним співом Півторипавло Ілона.

А от Віра Мелещеня, Ілона Бігдан, Ліза Головня, Діана Капустян, Вероніка Макарова, Валентина Телятник розповіли про свої здобутки в конкурсах та продемонстрували нагороди.

Естетичне задоволення глядачі отримали від перегляду вишитих бісером картин Анастасії Чумак, ніжних робіт із квілінгу Маргарити Нікітенко, вишуканої композиції з квітів Рудь Катерини. Собкалова Анастасія розповіла про захоплення кімнатними рослинами. Спортивними досягненнями з нами поділилися Плєханова Ольга, Харченко Анастасія, Тягно Олександра та Соцька Анастасія.

Побажаємо студентам 111 групи успіхів у досягненні своєї мети!

Від cdpbmkp17212