Щороку студенти нашого коледжу залучаються до цього  свята. Головна мета якого – стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

У нашому коледжі відбувся тижневик до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати студентам  можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було безпечне й благополучне майбутнє.

До Всесвітнього дня навколишнього середовища у коледжі відбулася:

Виставка «Чисте довкілля – здоров’я нації»;

 

Перегляд документального фільму екологічного спрямування «Дім»;

 

Бліц-турнір «Екобумеранг»:

 

Круглий стіл «Світ, в якому ти живеш»;

 

Конкурс екологічних малюнків на тему: «Життя – це шанс»;

 

Книжкова виставка та огляд літератури під назвою «Торкнись природи серцем»;

 

Розповсюдження буклетів серед студентів та школярів міста «Збережемо природу рідного краю».

Пам’ятаймо, що ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, шкодимо в першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

Від cdpbmkp17212