3 грудня 2018 року на базі Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені. І.П.Котляревського комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради підбила підсумки обласного волонтерського проекту «Простір добра 2018».

   Присутніх привітала  Анна Бондаренко – голова та засновниця Ukrainian Volunteer Service – громадської організації, яка розвиває волонтерство та волонтерські спільноти заради позитивних змін в Україні, членкиня спільноти Global Shapers при Всесвітньому економічному форумі, розробниця навчальних програм з менеджменту волонтерів.
     У рамках заходу відбулося відзначення досягнень у волонтерській діяльності громадських організацій міста, волонтерських загонів навчальних закладів та нагородження кращих волонтерів у номінації «Супергерой твого міста».

  Волонтерський загін «Турбота» Полтавського базового медичного коледжу відзначений грамотою КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради «За активне прагнення втілювати позитивні зміни у громаді та вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності в Полтавському регіоні».

Від cdpbmkp17212