З 23 по 27 листопада 2017 року студенти коледжу Ахмедова Дар’я, Сергійчук Софія та Мордінська Альона взяли участь у VІІ Національній Молодіжній Асамблеї Товариства Червоного Хреста України, що відбулася у м. Харків.

На Асамблею були запрошені почесні гості із інших національних товариств, Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ і ЧП): Азамат Баіялінов, президент Киргизького Червоного Півмісяця, член Молодіжної ради МФТЧХ і ЧП, Георгій Гігіберія, делегат з організаційного розвитку МФТЧХ і ЧП, Віктор Козлов і Юрій Ткаченко, співробітники відділу співпраці МКЧХ, Троелс Болдт Ромер, президент Молодіжного Данського Червоного Хреста, Антуан Тер’є, делегат Данського  Червоного Хреста, Сіллі Бьорн, асистент проекту Данського Червоного Хреста, Харіс Алієвич, проектний координатор Німецького Червоного Хреста.

Інформаційні сесії, тренінги та семінари протягом Асамблеї проводили досвідчені тренери Товариства: Юлія Галаган (в.о. завідуючого відділу реагування на надзвичайні ситуації), Анастасія Соляник (інформаційний координатор), Марина Кожедуб, Євгенія Лук’янченко (координатор з міжнародного гуманітарного права), Анна Діденко (координатор проектів з психосоціальної підтримки), Галина Саган (регіональний фахівець з інформаційної діяльності), Наталія Криницька (асистент інформаційного відділу), Юлія Олефіренко (заст. голови Запорізької обласної організації), Владислав Васильцов (заст. голови Харківської обласної організації) та представники інших національних товариств: Азамат Баялінов і Троелс Болдт Ромер.

Традиційно на Асамблеї були підбиті результати волонтерської діяльності за 2017 рік та конкурсів «Кращий волонтер ТЧХУ-2017» та «Червоний Хрест — моя родина».

Від cdpbmkp17212