21 листопада 2017 року в коледжі відбулася конференція «Україна – країна нескорених», присвячена Дню Гідності та Свободи.

Рябоконь Наталія у доповіді «Зима, що нас змінила» розкрила хронологію подій, що відбувалися на Євромайдані під час Революції Гідності.

Дараган Тетяна у доповіді «З Україною в серці» наголосилана жертовності Небесної Сотні, яка спонукала українців об’єднатися і стала прикладом відданості та героїзму .

Клименко Тетяна у доповіді «Герої завжди поміж нас» розповілапро учасників Майдану Гідності:Сергія Нігояна, Олександра Капіноса, Якова Зайко, Устима Голоднюка, Романа Гурика, які проявили мужність, патріотизм у відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини.

Крупченко Яна у доповіді  «Революція Гідності, охрещена кров’ю» розповіла про захисників нашої Вітчизни, які поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни та стали яскравим прикладом незламності і нескореності духу багатьох українців, їхньої консолідації.

МордінськаАльона у доповіді «Революція Гідності»  наголосила на те, що події 2013-2014 року кардинально змінили напрямок розвитку держави та суспільства, згуртували свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався українцям дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні, які віддали за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Від cdpbmkp17212