Циклова комісія хірургічних дисциплін

 

Аспекти роботи предметно-циклової комісій викладачів хірургічних дисциплін: сучасні підходи до використання вітагенних технологій, як основи професійно-орієнтованого навчання, з метою підвищення успішності навчання студентів та якісного показника знань.

 

 

Серажим Світлана Миколаївна

Голова циклової комісії, викладач вищої кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Акушерство”, “Гінекологія”, “Невідкладні стани в акушерстві і гінекології”.

Стаж роботи у коледжі- 13 років.
Закінчила УМСА, лікар акушер- гінеколог.
Коло професійних інтересів: сучасні методи контрацепції у різних вікових періодах жінки.
Грігор’єва Ірина Миколаївна  –
завідувач з навчально- виробничої практики, викладач вищої кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Медсестринство в акушерстві”, “Медсестринство в гінекології”.
Стаж роботи у коледжі-20 років. 
Закінчила ПМСІ, лікар акушер-гінеколог.
Коло професійних інтересів:  профілактика захворювань,  що передаються статевим шляхом; вплив шкідливих факторів на репродуктивне здоров’я жінки.

Громов Сергій Вікторович

відповідальний секретар приймальної комісії, практичний психолог, викладач-методист, викладає дисципліну “Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій”.
Стаж роботи у коледжі- 18 років.
Закінчив ПДПУ, психолог, біолог.
Коло професійних інтересів:  психолого-медико-педагогічна підготовка фахівців у відповідності до сучасних умов ринку праці та наслідків проведення ООС.

Редченко Людмила Володимирівна

завідувач відділенням лікувальної справи, викладач I кваліфікаційної категорії, викладає дисципліни “Отоларингологія”, “Медсестринство в отоларингології”, . 
Стаж роботи у коледжі-10 років.
Закінчила УМСА за спеціальністю ” Лікувальна справа”, лікар- отоларинголог.
Коло професійних інтересів:  активне використання сучасних освітніх технологій у навчальному процесі.

Піскун Олександр Іванович

викладач II кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Хірургія”, “Медсестринство в хірургії”.
Стаж роботи у коледжі- 12 років.
Закінчив Черновецький медичний інститут, лікар-хірург.
Коло професійних інтересів:  активне впровадження сучасних діагностично-лікувальних методик при підготовці майбутніх фахівців.

Стафійчук Олександр Петрович

 

викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладає дисципліни “Хірургія “, “Анестезіологія та реаніматологія”, “Невідкладні стани в хірургії”.
Стаж роботи у коледжі- 23 рік.
Закінчив УМСА , лікар хірург. 
Коло професійних інтересів:  використання вітагенних технологій як основи в практичній  хірургії.

Вергелес Катерина Миколаївна

викладач анестезіології, загальний стаж роботи – 17 років, педагогічний 2 роки. Закінчила УМСА у 2011 році за спеціальністю лікар анастезіолог.
Коло професійних інтересів: впровадження сучасних алгоритмів, надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі.

Вовк Орест Ярославович

викладач анестезіології, головний лікар КП “Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру” ПОР з грудня 2013 року. Закінчив УМСА у 1997 році за спеціальністю “Лікар-онколог”. Загальний стаж роботи 24 роки.
Коло професійних інтересів: впровадження сучасних методів лікування та ранньої діагностики онкологічних захворювань. 

Козіна Наталія Миколаївна

викладач хірургії, анестезіології, основ реаніматології. Закінчила УМСА за спеціальністю “Лікар-хірург” у 2000 році. Працювала лікарем-хірургом в КП Полтавській дитячій міській клінічній лікарні. Загальний стаж роботи 24 роки, педагогічний стаж 1 рік.
Коло професійних інтересів: невідкладна допомога та діагностика гострої хірургічної патології.
Роненко Ксенія Валеріївна

викладач акушерства і гінікології, закінчила УМСА у 2018 році, пройшла інтернатуру по акушерству та гінекології з 2018-2021 р.  Спеціальність “Лікар акушер – гінеколог”.

Коло професійних інтересів: профілактика захворювань,  що передаються статевим шляхом; вплив шкідливих факторів на репродуктивне здоров’я жінки.

Бражник
Анна Сергіївна

викладач репродуктивного здоров’я, медсестринство в акушерстві, закінчила УМСА у 2018 році, пройшла інтернатуру по акушерству та гінекології з 2018-2021 р.  Спеціальність “Лікар акушер – гінеколог”.

Коло професійних інтересів: впровадження сучасних методів лікування та ранньої діагностики гінекологічних захворювань. 



08.09.21. відбулося засідання циклової комісії хірургічних дисциплін. Опрацьована нормативно-правова база педагогічної роботи на 2021-2022 навчальний рік, обговорено тематику методичних доповідей на Всеукраїнську науково-практичну конференцію, що відбудеться 9 листопада 2021 року.

Заслухали доповідь голови циклової комісії про стан підготовки студентів до ліцензійного іспиту Крок М з предметів, що викладаються цикловою комісією. Виступив викладач хірургії Стафійчук О.П. з пропозицією провести додаткові консультації з дисциплін комісії. Розглянули роботу викладачів-початківців, звернули увагу на звітну документацію та правила її заповнення та участь викладачів у виставці методичних матеріалів. Затвердили до друку розроблений комісією посібник для практичних занять з хірургії “Десмургія”. Визначилися із тематикою відкритих уроків на 2021-2022 рік.

Виставка педагогічних ідей і технологій 2020 як ефективний засіб формування інноваційної культури освітян
Предметна циклова комісія хірургічних дисциплін взяла активну участь у виставці педагогічних ідей та технологій 2020. Викладачі комісії продемонстрували свої досягнення за поточний навчальний рік з метою поширення та впровадження передового педагогічного досвіду, інноваційних технологій, методик виховання і навчання, підвищення рівня професійної компетентності.

 


В рамках декадника з медсестринства в оториноларингології викладач Редченко Л.В. провела бліц-гру “ЛОР-3” на кращого знавця ринології серед студентів 321 групи. Перемогу здобула команда “Mozgi”. Студенти систематизували та поповнили свої знання, а також весело і корисно провели час.

 


          Відбувся декадник ВМП та МНС. Викладач Громов С.В. провів ділову гру на тему ” Надання ПМД на полі бою та на дошпитальному етапі” разом зі студентами 412 групи. Під час ділової гри студенти відпрацьовували практичні навички надання первинної медичної допомоги.

 


Викладач Цуканова З.А. провела декадник з акушерства та гінекології для студентів IV курсу відділення лікувальної справи.

 


В рамках декадника студенткою 414 гр. Пономаренко Т. проведено бесіду ” Щорічні онкопрофогляди-основа профілактики онкологічної захворюваності жінок”.


Студентка 411 гр. Захаренко І. провела презентацію стенду “10 кроків теплового ланцюжка”.

 


Студентка 411 гр. Коновал Т. виступила з доповіддю “Партнерські пологи”.

 


Онлайн засідання циклової комісії хірургічних дисциплін 15.05.2020 р.

Викладачі комісії під час засідання обговорили хід підготовки звітної документації за 2019-2020 н.р., а також особливості дистанційного тренінгу студентів IV курсу при підготовці до ліцензійного іспиту “Крок М” з дисциплін хірургічного профілю.
Відбувся обмін досвідом щодо якості використання різноманітних інструментів та онлайн-сервісів задля організації роботи зі студентами.
Розглядалися питання щодо формату участі викладачів комісії у виставці методичних матеріалів із врахуванням особливостей епідемічної ситуації.

 


25.05.2020 р. Онлайн-консультація до ліцензійного іспиту “Крок М” з дисциплін хірургічного профілю
Викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін Грігор’єва І.М та Кока В.М. провели консультацію для студентів IV курсу з акушерства, гінекології та хірургії за допомогою хмарної конференції ZOOM. Під час консультації викладачі висвітлили питання, що викликають труднощі при опануванні студентами, акцентували увагу студентів на основні моменти при складанні іспиту, надали психологічну підтримку.