Циклова комісія хірургічних дисциплін

 

Аспекти роботи предметно-циклової комісій викладачів хірургічних дисциплін: сучасні підходи до використання вітагенних технологій, як основи професійно-орієнтованого навчання, з метою підвищення успішності навчання студентів та якісного показника знань.

Редченко Людмила Володимирівна

голова циклової комісії, викладач II кваліфікаційної категорії, викладає дисципліни “Отоларингологія”, “Медсестринство в отоларингології”, “Епідеміологія”, керівник групи. 
Стаж роботи у коледжі-8 років.
Закінчила УМСА за спеціальністю ” Лікувальна справа”, лікар- отоларинголог.
Коло професійних інтересів:  активне використання сучасних освітніх технологій у навчальному процесі.
Грігор’єва Ірина Миколаївна  –
завідувач з навчально- виробничої практики, викладач вищої кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Медсестринство в акушерстві”, “Медсестринство в гінекології”.
Стаж роботи у коледжі-18 років. 
Закінчила ПМСІ, лікар акушер-гінеколог.
Коло професійних інтересів:  профілактика захворювань,  що передаються статевим шляхом; вплив шкідливих факторів на репродуктивне здоров’я жінки.

Громов Сергій Вікторович

відповідальний секретар приймальної комісії, практичний психолог, викладач-методист, викладає дисципліну “Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій”.
Стаж роботи у коледжі- 16 років.
Закінчив ПДПУ, психолог, біолог.
Коло професійних інтересів:  психолого-медико-педагогічна підготовка фахівців у відповідності до сучасних умов ринку праці та наслідків проведення ООС.

Кока Володимир Миколайович

уповноважений по запобіганню та  протидії корупції,  викладач II кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Хірургія”, “Медсестринство в хірургії”, керівник групи. 
Стаж роботи у коледжі- 6 років.
Закінчив УМСА за спеціальністю “Лікувальна справа “, лікар ортопед-травматолог.
Коло професійних інтересів:  сучасні алгоритми надання першої медичної допомоги, тактика парамедиків на догоспітальному та ранньому госпітальному етапі.

Нерода Максим Юрійович

викладач II кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Хірургія”, “Медсестринство в хірургії”, “Анестезіологія та реаніматологія”.
Стаж роботи у коледжі- 8 років.
Закінчив Полтавську філію АТЗТ “Медичний інститут Української асоціації народної медицини”, лікар-хірург.
Коло професійних інтересів:  сучасні аспекти інфузійної терапії , тактика медичної сестри при інфузії.

Піскун Олександр Іванович

викладач II кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Хірургія”, “Медсестринство в хірургії”.
Стаж роботи у коледжі- 10 років.
Закінчив Черновецький медичний інститут, лікар-хірург.
Коло професійних інтересів:  активне впровадження сучасних діагностично-лікувальних методик при підготовці майбутніх фахівців.

Серажим Світлана Миколаївна

викладач I кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Акушерство”, “Гінекологія”, “Невідкладні стани в акушерстві і гінекології”.
Стаж роботи у коледжі- 11 років.
Закінчила УМСА, лікар акушер- гінеколог.
Коло професійних інтересів: сучасні методи контрацепції у різних вікових періодах жінки.

Стафійчук Олександр Петрович

 

викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладає дисципліни “Хірургія “, “Анестезіологія та реаніматологія”, “Невідкладні стани в хірургії”.
Стаж роботи у коледжі- 21 рік.
Закінчив УМСА , лікар хірург. 
Коло професійних інтересів:  використання вітагенних технологій як основи в практичній  хірургії.

Цуканова Зоя Адамівна

викладач II кваліфікаційної категорії,  викладає дисципліни “Акушерство”, “Гінекологія”, “Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї “, “Невідкладні стани в акушерстві і гінекології “.
Стаж роботи у коледжі- 5 років.
Закінчила ПМСІ, лікар акушер-гінеколог.
Коло професійних інтересів: поширеність раку шийки матки в Україні,  сучасні тенденції профілактики; здоровий спосіб життя як фактор формування репродуктивного потенціалу.

Янко Андрій Леонідович

кандидат історичних наук, викладач дисциплін “Безпека життєдіяльності”, “Основи охорони праці, охорона праці в галузі”.
Педагогічний стаж- 14 років.
Закінчив ХНУ ім. В.Н.Каразіна.
Коло професійних інтересів:  всесвітня історія, історія стародавнього світу,  антична історія, історія стародавнього Риму, етрускологія.

           В рамках декадника з медсестринства в оториноларингології викладач Редченко Л.В. провела бліц-гру “ЛОР-3” на кращого знавця ринології серед студентів 321 групи. Перемогу здобула команда “Mozgi”. Студенти систематизували та поповнили свої знання, а також весело і корисно провели час.

 


          Відбувся декадник ВМП та МНС. Викладач Громов С.В. провів ділову гру на тему ” Надання ПМД на полі бою та на дошпитальному етапі” разом зі студентами 412 групи. Під час ділової гри студенти відпрацьовували практичні навички надання первинної медичної допомоги.