Циклова комісія сестринської справи

Коломієць Наталія Григорівна

голова циклової комісії, основ медсестринства

Опошнян Світлана Іванівна

 – викладач основ медсестринства, догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки

Німчин Тамара Олександрівна

 – викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, основ медсестринства

Шкурба Тамара Олександрівна

викладач догляду за хворими та догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, основ медсестринства, патоморфології та патофізіології
Коростиленко Людмила Петрівна викладач догляду за хворими та догляду за хворими, фотальмології, медсестринсва в офтальмології, медсестринства в геронтології, геріатрії та паліативні медицині
Котова Лариса Іванівна викладач соціальної медицини

В рамках організації та  підготовки дистанційної форми навчання  11.03.2020р. проведено засідання циклової комісії основ медсестринства. На засіданні обговорили форми та методи дистанційного навчання., вирішили які планформи краще використовувати для проведення практичних занять. Провели тренінг викладачів циклової комісії з використання  системи  Moodle для дистанційної форми навчання.

 

Викладачі циклової комісії основ медсестринства в умовах карантину використовують різноманітні віртуальні платформи, які дають змогу провести відеолекції. Широко застосовуються діяльнісні компоненти та онлайн-комунікації системи Moodle, сервер ZOOM, Google документи, систему Viber.
Завдання студентам надсилаються на електронну адресу або через систему Viber відповідно до програм, календарно-тематичних планів та розкладу занять.
Викладачі ЦМК Опошнян С.І., Коломієць Н.Г., Коростиленко Л.П., Німчин Т.О. у режимі реального часу проводять відеоконференції, під час яких онлайн транслюється навчальний відеофільм, а викладач у телефонному режимі співпрацює із п’ятьма студентами, коментуючи техніку виконання маніпуляції, потім повторюють із другими студентами навчальної бригади.

фото проведення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Онлайн засідання циклової комісії основ медсестринства 15.05.2020 р.

Викладачі комісії під час засідання обговорили хід підготовки звітної документації за 2019-2020 н.р., а також особливості дистанційного тренінгу студентів IV курсу при підготовці до ліцензійного іспиту “Крок М” з основ  медсестринства та догляду за хворими .

Відбувся обмін досвідом щодо якості використання різноманітних  онлайн-сервісів для організації роботи зі студентами, підготовки до іспитів із догляду за хворими на відділенні лікувальної справи та основ медсестринства на відділенні сестринської справи.

Розглядалися питання щодо формату участі викладачів комісії у виставці методичних матеріалів із врахуванням особливостей епідемічної ситуації.