Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

 

Оглезнева Юлія Геннадіївна

голова циклової комісії, викладач історії України, всесвітньої історії, географії, економічної теорії
Вонсович Юлія Володимирівна  –  викладач основ правознавства, філософії, соціології, культурології
Іванова Марина Володимирівна  –  викладач фізкультури та фізичного виховання
Науменко Андрій Миколайович  –  викладач фізкультури та фізичного виховання
Сапєгіна Валентина Василівна  –  викладач фізкультури та фізичного виховання
Черкун Віталій Миколайович  –  викладач фізкультури та фізичного виховання

 

     У рамках тижня культурології та історії, який проходив з 19 по 23 березня  2018 року, студенти першого та другого курсів відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, зокрема виставки «Скарбниця» та «УПА – відповідь нескореного народу», завітали до Полтавського музею авіації та космонавтики імені Ю. Кондратюка.

     У коледжі відбулися конференції «Культура як феномен людського духу» та «Роль В’ячеслава Чорновола у відновленні незалежності України та становленні української державності».

     Серед студентів перших та других курсів пройшов конкурс стінгазет «Винаходи ХХ століття», перемогу в якому здобула 122 група.

 

 

10 квітня 2018 викладач основ права Вонсович Ю. В. разом із студентами 211 групи провели круглий стіл на тему «В’ячеслав Чорновіл – безсмертний боєць із тоталітарним режимом». Студенти на прикладі життєвого шляху В’ячеслава Чорновола поглибили знання про розвиток національно-визвольного руху в Україні.

12 квітня 2018 року в коледжі відбулося засідання лекторію «Ми і закон» на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству», у якому взяли активну участь студенти 214 та 314 груп відділення лікувальної справи. Копил Лариса, Свєтлішина Аліна, Тищенко Валентина, Дараган Тетяна розкрили зміст Закону України «Про запобігання та протидію домашнього насильства».

 

18 квітня 2018 року у Полтаві відбулися змагання з легкої атлетики обласної Спартакіади студентської молоді вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.

Команда коледжу посіла ІІІ місце.

В легкоатлетичній естафеті  4х200м – жіноча команда у складі: Потькало Катерина (212 гр.), Костюченко Катерина (112 гр.), Балик Лариса (314 гр.), Дрозд Юлія (324 гр.) здобули І місце.

В індивідуальному змаганні грамотами  нагороджені студенти:

Потькало Катерина – ІІ місце за стрибки у довжину;

Костюченко Катерина – І місце за біг на дистанції 60 м та І місце за стрибки у довжину.