Циклова комісія гуманітарних дисциплін

 

Вахненко Наталія Сергіївна

– 

Заступник директора з навчальної роботи, викладач II категорії,  викладає дисципліни «Англійська мова», «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», «Німецька мова», «Німецька мова (за професійним спрямуванням)».  Стаж роботи у коледжі – 10 років. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мови та зарубіжної літератури» у 2010 році.

Коло професійних інтересів: формування креативної, цілеспрямованої, високопрофесійної, грамотної особистості,  а також використання сучасних технологій при вивченні іноземної мови.

Колотай Катерина Олександрівна

 – викладач «Англійської мови», «Англійської мови (за професійним спрямуванням)». Закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мови та зарубіжної літератури» у 2010 році.Коло професійних інтересів: методика інтерактивного навчання на заняттях з англійської мови; використання ігрових методик під час засвоєння професійної лексики.
– 
Дворнік Світлана Іванівна – 

заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, викладач-методист, викладає дисципліни «Зарубіжна література» та «Українська мова (за професійним спрямуванням)». Стаж роботи у коледжі – 24 роки. Закінчила Донецький державний університет у 1977 році за спеціальністю «Філолог. Викладач української мови та літератури»

Коло професійних інтересів: сучасні підходи до професійного розвитку студентів; формування громадянсько-патріотичної компетентності студентів, виховання любові до рідної мови.

Каленіченко Світлана Вікторівна – 

Голова циклової комісії гуманітарних дисциплін,  викладач II категорії дисциплін «Українська мова», «Українська література» та «Українська мова (за професійним спрямуванням)», керівник гуртка української мови, керівник групи. Стаж роботи у коледжі – 7 років. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка у 2011 році за спеціальністю «Вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури. Редактор освітніх літературних видань».

Коло професійних інтересів:  інноваційна методика з елементами драматургії; проводить пошукову роботу щодо творчості письменників-земляків, організовує творчі зустрічі на міському рівні.

 

 

Любич Тетяна Яківна

викладач вищої категорії, викладає дисципліни «Англійська мова», «Англійська мова (за професійним спрямуванням)», керівник гуртка іноземних мов. Стаж роботи у коледжі – 23 роки. Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов у 1982 році за спеціальністю «Вчитель англійської та іспанської мови».

Коло професійних інтересів: методика інтерактивного навчання на заняттях з англійської мови та під час проведення гурткової роботи, професійна спрямованість навчання. 

Методична проблема, над якою працює викладач: «Іноземна мова як засіб отримання професійних знань».

 


23 квітня 2019 року у рамках декадника іноземної мови відбувся конкурс читців поезій іноземною мовою, у якому взяли участь студенти І курсу.

 


16 квітня 2019 року відбулося засідання гуртка іноземної мови, на якому студенти разом з викладачем Колотай К. О. обговорили план проведення декадника іноземної мови.

 


У жовтні викладач Колотай К. О. провела засідання гуртка англійської мови. Студенти ознайомилися з автентичними англійськими та американськими джерелами, що містять статті медичної тематики для перекладів, визначили цікаві для себе аспекти вивчення традицій та культури Великобританії.


18 жовтня 2018 року викладач іноземної мови Колотай К. О. взяла участь у роботі обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов на базі Лубенського лісотехнічного коледжу.


У вересні відбулося установче засідання гуртка англійської мови. Викладач Любич Т. Я. та студенти розробили план роботи гуртка, визначили методи поглибленого вивчення англійської мови, які будуть використовувати протягом року.


На базі циклової комісії працюють гуртки української мови та літератури «Слово» та англійської мови. Викладачі сприяють поглибленню знань студентів, використовуючи новітні та нетрадиційні методи роботи.

Учасники гуртка англійської мови готують відеопрезентації, плакати, добирають тексти для перекладів, знайомляться з традиціями англомовних країн.

На заняттях гуртка української мови та літератури «Слово» студенти разом з викладачем Сало С. В. готують матеріали до студентської газети «А-ритм-і-я», розробляють сценарії заходів до Дня української писемності, Дня рідної мови. Гуртківці завжди беруть участь у науковій студентській конференції «Я ─ майбутній фахівець», долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Виховна година до Дня української писемності (2017 рік)

Усний журнал «Остап Вишня: 10 років заслання» (2018 рік)
Виховна година «Як парость виноградної лози, плекайте мову» до Дня рідної мови (2018 рік)

У 2017─2018 році студенти-гуртківці брали участь у конкурсах та конференціях:

  1. Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка ─ Овсієнко К. Г. (ІІ місце); всеукраїнський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка ─ Овсієнко К. Г. (ІІ місце).
  2. Обласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика ─ Ігнатцова А. (ІІ місце); всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика ─ Ігнатцова А.
  3. Всеукраїнський (Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!» ─ Палій К., Лифар І. у номінації «Декламація» ІІІ місце; Овсієнко К. ─ подяка у номінації «Декламація».
  4. Для участі у науковій студентській конференції «Я ─ майбутній фахівець» студентка 111 групи Горопашна Сніжана підготувала роботу, яка посіла ІІІ місце.

Викладачі Сало С. В. та Дворнік С. І. регулярно проводять консультації з української мови для підготовки студентів до ДПА у формі ЗНО.

 


27 лютого 2019 року в Коледжі управління, економіки і права відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови вищих навчальних закладів І─ІІ рівнів акредитації та обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. До роботи методичного об’єднання долучилася викладач української мови Каленіченко С. В., а студентка 212 групи Євтушенко Вікторія посіла ІІ місце у олімпіаді.

 


2 березня 2019 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці. Студенти Полтавського базового медичного коледжу взяли участь у конкурсі у номінації «Декламація». Позняк Олександра, Розумний Богдан, Кошовий Віталій нагороджені подяками, Овсієнко Катерина ─ дипломом ІІ ступеню.